+90 (216) 336 42 71

3D BASKI

3D Baskı, gelişen baskı teknolojilerinin geldiği en son noktadır. 3 Boyutlu baskı, günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Temel olarak, 3D formunda hazırlanan çeşitli projelerin (mimari, otomotiv, kalıp vs.) 3D yazıcılar kullanılarak 3 boyutlu biçimde yazdırılmasıdır.  3D baskı olanakları sayesinde,  hayal ettiğiniz projeyi tam olarak hayata geçirme şansınız son derece yükselmektedir. Eğer mimari, medikal, eğitim otomotiv, kalıp, ar-ge alanlarında 3D baskı ihtiyacınız varsa, size istediğiniz hizmeti sunmaya hazırız.

Baskı süreçleriniz için fiyat almak için tıklayınız.

MİMARİ alanda 3d Baskı

3D Baskı  sayesinde mimari projeleri fiziksel olarak inceleyebilme şansını elde edebilirsiniz.  Böylece proje tamamlanmadan, projenin benzerini değil, gerçeğin boyut olarak küçültülmüş halini görebilirsiniz.

KALIP sektöründe 3d baskı

Kalıp sektöründe 3D baskı etkili çözümler sunar 3D baskı sayesinde modelde hata olup olmadığı görülebilir. Bununla birlikte düşük yoğunluklu siparişlerin üretimi 3 boyutlu kalıp ile yapılabilir.

OTOMOTİV sektöründe 3d baskı

Otomotiv sektörü 3d baskı tekniğini parçaların daha düşük hacim ile üretilmesi için sıklıkla kullanmaktadır.  3D yazıcı ile üretilen parçalar yakıt verimliliği de sağlamaktadır.