+90 (216) 336 42 71

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

2016 yılında kurulan Innovichi, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı 3D yazıcı hizmeti veren ve 3 boyutlu yazıcı sektörüne bu alanda teknolojik ve bir o kadar da pratik çözümleri sunan yenilikçi bir firmadır. Müşteri merkezli çalışma sistemi ile ihtiyaca uygun, kişiye özel en iyi 3 Boyutlu yazıcı çözümlerini sunan Innovichi kısa sürede bu alanda tanınan isimlerin başında gelmeye başlamıştır.

Innovichi kurumsal standartları ve sınırları olan teknolojik bir firmadır. Aynı zamanda müşteri odaklı çalışma sistemini kendine prensip edinen Innovichi sağladığı 3 Boyutlu yazıcı teknolojileri ile sektörün en önde gelen isimlerinden biri olmayı, bununla beraber 3D yazıcı sektöründe yapılan her türlü gelişmeyi en kısa sürede müşterilerine ulaştırarak modern çözümler üretmeyi ve bu alanda yenilikçi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Innovichi olarak, yazılım ve donanım altyapımızı güçlü ve güncel tutarak, 3D yazıcı teknolojilerinde global gelişmeleri takip ederek, farklı alanlardaki çözümleri bir araya getirip multi disipliner çalışma sistemini ortaya koyarak ve kurumsal standartların yanında müşteri merkezli bir hizmet anlayışına sahip olarak hem yerelde hem de globalde 3D yazıcı hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer almayı kendine misyon edinmiştir.

  • Hızlı Teslimat
  • Kalite 
  • Sektör Tecrübesi
  • Uzman Personel
  • Müşteri Memnuniyeti